W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję wziąć udział w dwóch wydarzeniach naszego klubu cygarowego. Na jednym byliśmy gośćmi, a na drugim gospodarzami. Pierwsze wydarzenie miało miejsce w La Casa Del Habano i była to degustacja dwóch cygar marki Principles. Oba wyśmienite i warte polecenia.

  1. Principle Cigars Limited Edition ‘Toro Especial’ – wyjątkowa mieszanka z pięciu krajów o unikalnej kompozycji nut smakowych- skórzanych, drzewnych, ziemistych i cytrusowych
  2. Principle Cigars ‘Accomplice’ Toro – to cygaro typu maduro, które zaczyna się delikatnie, a z czasem palenia wzbogaca się o pełne, słodkawe aromaty.

Drugim wydarzeniem była kolacja zorganizowana przez nasz klub w sali dla palących na tyłach restauracji Rusiko. Wyśmienita kuchnia i gruzińskie wina doskonale skomponowały się z naszymi cygarami. Atmosfera dzięki szefowej kuchni i gospodarzowi w osobie Davita była też godna skomplementowania. Restauracja Rusiko bierze udziął w plebiscycie na Knajpę Roku. Zachęcamy klubowiczów do głosowania: link.

 

Subscribe To Our Meeting Update Newsletter

Join our mailing list to receive the updates about coming club meetings.

You have Successfully Subscribed!