Już w środę 8 lipca spotkamy się ponownie na spotkaniu klubowym. To będzie nieco niecodzienne. Będziemy gościli na nim Darren’a Cioffi zeszłorocznego zwycięzcę Cigar Smoking World Championship w paleniu na czas. Z tego powodu oprawa spotkania też będzie obfitowała w dwa konkursy na palenie cygara na najdłuższy popiół  ( nagroda butelka rum Brugal) oraz na najdłużej palące się cygaro ( nagroda Bolivar Super Corona Edicion Limitada 2014). Obie nagrody ufundowała La Casa del Habano. Spotkanie odbędzie się w La Casa del Habano przy ulicy Nowy Swiat 7 w Warszawie o godzinie 19:00.

W ramach spotkania każdy uczestnik otrzyma cygaro Montecristo no 4 ( cygaro konkursowe), lampkę 40 ml Rumu Brugal XV, drobny poczęstunek oraz tzw soft drinki. Na koniec turnieju, każdy uczestnik, otrzyma cygaro od naszego gościa – jego własną markę Principle Cigars.  Koszt lipcowego spotkania to 50 zł.

Poniżej link do wywiadu z Darren’a Cioffi do magazynu Here&Now pod tytułem  „Cigar Smoking Championship Is A Marathon, Not A Sprint”

 

Subscribe To Our Meeting Update Newsletter

Join our mailing list to receive the updates about coming club meetings.

You have Successfully Subscribed!