W środę 25 listopada o godzinie 19:00 La Casa del Habano zaprasza członków i fanów Warsaw Diplomatic Cigar Club na spotkanie. W klubie cygarowym będzie gościł Pan Darren Cioffi zeszłoroczny zwycięzca Cigar Smoking World Championship w paleniu na czas. Podczas tego wyjątkowego spotkania, każdy uczestnik będzie miał do degustacji dwa cygara marki Principles, której nasz gość jest twórcą.

  1. Principle Cigars Limited Edition ‘Toro Especial’ – wyjątkowa mieszanka z pięciu krajów o unikalnej kompozycji nut smakowych- skórzanych, drzewnych, ziemistych i cytrusowych
    Oraz
  2. Principle Cigars ‘Accomplice’ Toro – to cygaro typu maduro, które zaczyna się delikatnie, a z czasem palenia wzbogaca się o pełne, słodkawe aromaty.

Z przyjemnością również ugościmy Państwa drinkami na bazie rumu Brugal i whisky Gavin McGregory oraz drobnymi przekąskami. Bilet- 70 zł

Po spotkaniu o godzinie 21:00 zapraszamy do restauracji Rusiko przy Alejach Ujazdowskich 22 na kolację w pokoju do cygar w ramach  „Dining with cigar”.

 

Subscribe To Our Meeting Update Newsletter

Join our mailing list to receive the updates about coming club meetings.

You have Successfully Subscribed!